O nas

Historia Centrum Nurkowego OCTOPUS rozpoczyna się wraz z utworzeniem sekcji płetwonurków przy Klubie Pływackim „Akwawit” w 1994 roku. Założycielem sekcji był Adam Juskowiak i Piotr Krempa. Obaj rozpoczęli propagowanie nurkowania w rejonie ówczesnego województwa leszczyńskiego.

Obecnie posiadamy bogate, ponad 29 letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów nurkowych. Przez ten okres mieliśmy przyjemność przeszkolić już kilka tysięcy osób.

Zajmujemy się prowadzeniem kursów nurkowych oraz szeroko pojętą turystyką nurkową. Nasi instruktorzy szkolą w wiodących na całym świecie federacjach nurkowych: PADI , CMAS, IANTD oraz HSA. Pierwsze trzy federacje zajmują się szkoleniami nurkowymi od podstaw, poprzez wszechstronne szkolenia specjalistyczne, aż do szkoleń instruktorskich. Natomiast ostatnia organizacja (HSA) specjalizuje się w szkoleniach nurkowych dla osób niepełnosprawnych. Prowadzimy również zajęcia nurkowe z najmłodszymi dziećmi oraz obozy młodzieżowe.

Prócz podstawowej działalności dydaktycznej zajmujemy się także wyjazdami nurkowymi po całym świecie. Organizujemy wyprawy do takich krajów jak Egipt, Chorwacja, Turcja, Norwegia ,Cypr, Sardynia, Malta oraz do tak odległych miejsc jak Tajlandia, Kuba, Filipiny, Malediwy, Oman, Meksyk czy  Bali. Wszystko po to, abyście mogli wspólnie z nami zwiedzać podwodne krainy na całej mapie nurkowej świata.

Jako pasjonaci nurkowania i podwodnego świata nie zapominamy, aby dbać o dobry stan podwodnej fauny i flory. Co roku spotykamy się nad pobliskim Jeziorem Dominickim by wspólnie posprzątać z dna wszystko co nie powinno się tam znaleźć.


Kadra OCTOPUS

Obraz

Adam „Prezes” Juskowiak

– instruktor CMAS
– instruktor PADI
– instruktor HSA
– instruktor EFR

e-mail: adam@octopus.net.pl
tel. +48 603 139 507

Obraz

Paweł „Konar” Konarzewski

– instruktor CMAS
– instruktor PADI
– instruktor IANTD
– instruktor EFR

Obraz

Łukasz Juskowiak

– instruktor PADI
– instruktor EFR


e-mail: juskowiak.diver@gmail.com
tel. +48 509 866 505

Obraz

Justyna Olszak

– Divemaster

e-mail justyna.olszak@interia.pl
tel.+48 784 434 898

Obraz

Paweł Sieniuć

– Divemaster

Obraz

Lekarz med. Przemysław Woźny

Specjalista medycyny pracy oraz badania dopuszczające do nurkowania

tel. +48 601 63 72 41